ما اشتباهی بودیم

شنوندگان عزیز رادیو سکوت می‌دانیم که در چند روز اخیر به دلیل تغییرات ناگهانی در اسم و آدرس صفحه های تلگرام،اینستاگرام،سایت رادیو و … دچار سردرگمی شده اید. بدین منظور بر آن شدیم تا دلیل این تغییرات ناگهانی را برای شما شرح دهیم. لطفا تا پایان این توضیحات را مطالعه فرمایید.

چه اشتباهی؟
همان طور که می دانید و در پیام هایتان هم اشاره کردید “Silent Radio” به معنی رادیو سکوت نیست و ترجمه دقیق رادیو سکوت “Radio Silence” می باشد لذا به خاطر ارزش نهادن به نظر شما شنوندگان عزیز و همچنین حفظ اعتبار این پادکست فارسی تصمیم گرفتیم که همراه با انتشار سایت جدید رادیو این اشتباه بزرگ را نیز که تا به حال نسبت به آن بی توجه بودیم اصلاح کنیم.

چرا اشتباه کردیم؟
دلیل این اشتباه قطعا عدم دانش کافی ما به زبان انگلیسی و همچنین اعتماد به ترجمه “Google Translate” و همچنین سکوت شما شنوندگان در ابتدای کار بود. در مورد این اشتباه هیچ دفاعی از خود نداریم و اشتباه خود را می پذیریم و به آن اقرار می کنیم. همچنین امیدواریم که ما را بابت این اشتباهمان بخشیده و از شما خواهشمندیم که به هیچ عنوان اشتباه ما را تکرار نکرده و به مترجم گوگل اطمینان نکنید.

تغییرات
برای اصلاح اشتباهات و این تغییر اسم ما متحمل صرف زمان زیادی شدیم و امیدواریم که ما را تا پایان تغییرات حمایت کرده و همراهی کنید. تغییرات یاد شده به شرح زیر اند:

  • تغییر نام رادیو و تمامی صفحات مرتبط به Radio Silence
  • تغییر آدرس سایت به www.radiosilence.ir
  • تغییر آدرس گروه تلگرام به https://telegram.me/radio_silence
  • تغییر آدرس صفحه ی اینستاگرام به http://instagram.com/radiosilence.ir
  • تغییر آدرس صفحه ی توییتربه http://twitter.com/radiosilence_ir
  • تغییر آدرس صفحه ی فیسبوک به http://www.facebook.com/radio5ilence
  • تغییر آدرس صفحه ی ساند کلاود به http://soundcloud.com/radiosilence_ir
  • تغییر تصاویر کاور صفحه های فیسبوک و توییتر و ساند کلاود
  • تغییر تصاویر و همچنین تگ های تمامی اپیزود های منتشر شده ی رادیو و همچنین قسمت های طنز
  • اصلاح و باز خوانی اپیزود های منتشر شده!

خواسته ی ما از شما‌ :
همان طور که می دانید به دلیل تغییر تصاویر و تگ های اپیزود ها مجبور به پاک کردن تمامی مطالب صفحه های ذکر شده و آپلود فایل های جدید هستیم همچنین تصمیم گرفتیم تعدادی از مشکلات قسمت های قبلی را برطرف نموده و اقدام به باز خوانی و تصحیح آنها نماییم لذا صمیمانه از شما شنوندگان عزیز و گرانقدر رادیو سکوت خواستاریم که از دانلود و انتشار قسمت های پخش شده خود داری کرده و آن ها را حذف نمایید. قسمت های جدید رادیو سکوت پس از اصلاحات تا پایان هفته منتشر خواهند شد. شما می توانید این قسمت ها را از تغییرات آشکار تصاویر آن ها شناسایی کنید.
در این زمان تمامی مطالب صفحه ها پاک شده و ما از نو اقدام به باز نشر آن ها خواهیم نمود.

ارسال شده در

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*